להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


  

 
זכיין - שיטת הלימוד של "רוזנבליט צבי"


זכיין - עודד המעודד שיטת הלימוד של "רוזנבליט צבי" מאפשרת לימוד משולב של מורה המלמד פרונטלי עם עבודה במחשב, שיטה שיוצרת עניין רב לתלמיד, גיוון ונוחיות למורה.
בתור זכיין אנו נותנים לך מיגוון תוכניות: ללימוד דיקדוק אנגלי, רכישת אוצר מילים באנגלית, קטעי קלוז ודיאלוגים מדברים בתמונות ו/או אנימציות ועוד ועוד. שיטה זו פועלת שנים רבות בהצלחה מלאה (בכפוף ליכולות של המורה/מדריך שמפעיל את השיטה).
חשוב להדגיש כמה דברים:


 

 בגלל השימוש במחשבים, יכול כל זכיין, עם הזמן, ללמד יותר מתלמיד אחד בו זמנית ואפילו 5 תלמידים בעת ובעונה אחת. ובכך להגדיל בצורה דרסטית את הכנסותיו לשעת לימוד, דבר שלא קיים בשיעור פרטי עם מורה בלבד. זכיין - זכיינות כל הדברים הנ"ל נכונים, בכפוף לגישה של המורה לתלמידים. אם ילמד בצורה לא טובה, אם יצעק אליהם או יפגע בהם בדיבורו או ביחסו אליהם, הוא יפסיד את התלמיד או התלמידים ויצור לעצמו שם רע (כי זה אינו בית ספר שהתלמיד חייב ללמוד בו). ולהיפך אם ילמד בצורה נכונה ומעניינת,יתן יחס טוב לתלמיד, יתיחס אליו כאל שווה ערך למורה, ללא התנשאות, אלא ישדר רצון לעשות כל מאמץ כדי שהתלמיד יצליח בלימודיו, יתן שם טוב למורה, שיביא לו תלמידים רבים והמורה ירוויח מכך שנים רבות של הוראה ופרנסה רבה. 

רשיון זכיין  לאחר קנית  רשיון זכיינות  יפנה אליך נציג מכירות טלפונית לפי הטלפון שמלאת בטופס צור קשר בדף הבית,  לתאום  הדרכה מלאה כיצד להפעיל את השיטה.
            
רשיון זכיינות אחד כולל הדרכה מלאה, 1500 שח בלבד !!! (*)
לקניה מלא טופס צור קשר בדף הבית או פנה לצבי נייד 052-2-482299

 *  לאחר קבלת רשיון זכיין ,תוכל לקנות מהאתר את התוכנות שתרצה ותזדקק להם.

 
 

 

 
   

 

                                                                       כל הזכויות שמורות למידע - רוזנבליט - חיפה 
לייבסיטי - בניית אתרים