להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


      

ללמד אנגלית בביתך או במקום אחר

ללמד אנגלית בביתך או במקום אחר
האם את מורה לאנגלית ורוצה להגדיל את הכנסותיך לאחר שעות העבודה בביתך או בכל מקום אחר. בדרך כלל את עושה שיעורים פרטיים בביתך עם ספרים לתלמיד בודד בכל שיעור, וההכנסה שלך היא מחיר שעת לימוד לתלמיד בודד. לימוד האנגלית בצורה הזאת אינו קל לאחר שעות לימוד מתישות בבית ספר, ואם את עושה זאת, עדיף שההכנסה לשעה תהיה גדולה ככל האפשר.
אך מה לעשות, אי אפשר לקחת מחיר לשעה הגבוה מהמחיר המקובל בסביבתך.
מצד שני את רוצה ליצור גיוון גדול יותר ועניין נוסף לתלמידיך, בדרכים חדשות.
שיטת "רוזנבליט צבי" נועדה לענות על צרכים אלו.

    

השיטה בנויה על שילוב של מורה ומחשב, כלומר חלק מהזמן הוא לימוד פרונטלי וחלק מהזמן תרגול במחשב/ים. שילוב מנצח שמביא לקידום מהיר לתלמידים ולך עוד ועוד תלמידים מרוצים שישארו שנים רבות איתך ויביאו תלמידים נוספים.
במחשב ישנן תוכנות מעולות ללימוד אנגלית.
תוכנות אלו נרחבות ומכילות חומרים רבים מאוד בהיקפים ענקיים לדוגמא תוכנה ללימוד אוצר מילים באנגלית מכילה 70 נושאים ובכל נושא מילים רבות עם פעילויות מגוונות. או תוכנה ללימוד דקדוק אנגלי המכילה מאות תרגילים בכל הנושאים הדקדוקיים המופיעים בקוריקולום של משרד החינוך כגון:
יחיד רבים, שייכות, תוארי השם, תוארי הפועל, מילות יחס, have, has
Is, are, am, was, were כל הזמנים: הווה פשוט, הווה ממושך, עבר פשוט,עבר ממושך, עתיד, וכל זמני הפרפקט, סביל ופעיל, דבור ישיר ודבור עקיף ועוד הזמנים מכילים חיוב, שלילה ושאלות כן/לא ו wh 
לכל תרגול ישנו הסבר דקדוקי לנוחיות התלמידים ולנוחיותך.
בשיטה זו את יכולה לעבוד בצורה מודולרית, כלומר בהתחלה להתחיל עם מחשב יחיד, שבדרך כלל קיים בכל בית. הלימוד הופך מעניין יותר לתלמיד ונוח לך יותר, כי יש לך תרגילים מוכנים מראש עם תשובות וקבלת ציונים.
לאחר זמן כשאת מתרגלת לעבודה הזאת, את מוסיפה מחשב שני, (היום עלות מחשב שולחני עולה עם מסך 19 אינטש בסביבות 1500 – 2000 שח ואת מגדילה מיד את הכנסותיך כי את יכולה ללמד 2 תלמידים בעת ובעונה אחת, וזאת בעזרת 2 המחשבים שברשותך. לאחר זמן את מגדילה את מספר המחשבים לשלוש ומלמדת 3 תלמידים בעת ובעוונה אחת.
בבית, ההמלצה היא להגיע עד 5 מחשבים בבית. כלומר את יכולה ללמד 5 ילדים בעת ובעונה אחת. ולמי שרגילה ללמד בכתה בבית ספר 30 – 40 ילדים
הרבה יותר קל ללמד קבוצה כה קטנה. וההכנסה? נניח שאת לוקחת 50 שח מכל תלמיד בקבוצה, את מגיעה ל 250 שח לשעה !!! מאוד כדאי מאוד משתלם מאוד מהנה ללמד בצורה זו ומאוד רווחי.

לרכישת רשיון לזכיין 
 


 

                                                                       כל הזכויות שמורות למידע - רוזנבליט - חיפה 
לייבסיטי - בניית אתרים